ANA SAYFA > Siyaset > AK PARTİ İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

AK PARTİ İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

A+ A- Sesli Dinle
PAYLAŞ
AK PARTİ İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

AK Parti İl kongresini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Zihni Çalışkan'ın güven tazelediği kongrede yönetim kurulu şu isimlerden oluştu

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan’ın yeniden il başkanı seçildiği 7. Olağan İl Kongresi tamamlandı. Çalışkan Güven tazelerken, yeni yönetim kurulunda yer alacak isimler ve büyük kongre delegeleri de belli oldu... İşte o isimler:

1.    Adem Kara
2.    Ahmet Akpınar
3.    Alperen Teker
4.    Atakan Tetik
5.    Ayhan inan
6.    Cengiz Topel Özmutlu
7.    Cengiz Avdan
8.    Cevahir Manas
9.    Çiğdem Yıldız
10.    Elem Keskin
11.    Emre Karaer
12.    Ersin Bilginer
13.    Esma Eserkaya
14.    Haşan Hüseyin Burgaz
15.    Haşan Karacak
16.    Haşan Patel
17.    Hayati Çakmak
18.    Hüseyin Yapıcı
19.    İlknur Mumcu
20.    Kezban Uslu
21.    Mahmut Topal
22.    Mehmet Başkaya
23.    Mehmet Lortoğlu
24.    Mehmet Şimşek
25.    Merve Yılmaz
26.    Metin Çekiç
27.    Metin Tezişçi
28.    Metin Tunaboy
29.    Muammer Cengiz
30.    Murat Erdemli
31.    Murat Gürbüzer
32.    Mustafa Erhan Oğuz
33.    Mustafa Karasakal
34.    Neslihan Çavdar
35.    Orhan Soyiç
36.    Ömer Akbıyık
37.    Ömür Çelik
38.    Özgüç Boza
39.    Pınar Özkaptan
40.    Pınar Turhanoğlu Gücüyener
41.    Serhat Evirgem
42.    Seval Güler
43.    Sevim Yılmaz Çoban
44.    Sinan Şengel
45.    Süleyman Reyhan
46.    Şahin Biçerel
47.    Yılmaz Şahin
48.    Yunus Emre Küpeli
49.    Zübeyde Büyükyıldız

YEDEK
1.    Ertan Alphan
2.    Ahmet Örs
3.    Ahmet Yılmaz
4.    Ahmet Özdamar
5.    Adnan Yavaş
6.    Adem Karakuyu
7.    Mahmut Canbaz
8.    Mehmet Koyuncu
9.    Resul Mülazımoğlu
10.    Fevzi Özdemir
11.    Erhan Gedik
12.    Muhammet Kaya
13.    Ergin Gül
14.    Cenk Sezer
15.    Numan Özdemirel
16.    Hüseyin Şanbaz
17.    Kenan Sönmez
18.    Bülent Kara
19.    Nihat Öztürk
20.    İsmail Koca
21.    Mehmet Ergin
22.    Varol Yıldız
23.    Seyfullah Erdag
24.    Yıldı ray Yıldırım
25.    Ömer Şimşek

İL DİSİPLİN KURULU ÜYE ADAYLARI
ASİL
1.    Bayram Kurtuluş
2.    Metin Özen
3.    Yasin Uğur
4.    Mustafa Özkan
5.    Ahmet Furtuna

YEDEK
1.    İsmail Canbaz
2.    Ömer Ertoy
3.    Mahmut Keskin
4.    Ahmet Turan Yıldız
5.    Abdullah Keskin

İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYE
ASİL
1.    Ayhan Arslan
2.    Yılmaz Altın
3.    Abdülkadir Sönmez

YEDEK
1.    Mustafa Peker
2.    Mehmet Akpınar

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ
ASİL
1.    Zihni Çalışkan
2.    Özlem Ünalır
3.    Musab Tayyip Altınkaynak
4.    Berçin Havva Öztürk
5.    Canan Baran İzgi
6.    Ahmet Buğra Sertbaş
7.    Furkan Ufuk Coşkun
8.    Ali Acar
9.    Hakan Çizmelioğlu
10.    Haşan Hüseyin Altın
11.    Hamid Yüzügüllü
12.    Mustafa Yeşil
13.    Zekayi Tunç

YEDEK
1.    Halil Yavuz
2.    Soner Ergün
3.    Murat Uçarer
4.    Serhat Erden
5.    Gökhan Aydın
6.    Mehmet Fatih Er
7.    Mehmet Tefik Şahin

PAYLAŞ
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 2 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
Önceki Haber ACILI ANNE: SEN KALK DA BEN YATAYIM OĞLUM
Sonraki Haber ESKİŞEHİR EN AZ VAKA GÖRÜLEN İLLER ARASINDA

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Haber Arşivi

Reyna Premium