ANA SAYFA > Yazarlar > Sezai Şen > Bu antidemokratik tavır Kazım Kurt'a neden yakışmasın, gayet de iyi yakışıyor!

Bu antidemokratik tavır Kazım Kurt'a neden yakışmasın, gayet de iyi yakışıyor!

SezaiŞen
Sosyal Medya :
08 Şubat 2021, Pazartesi 09:33

"CHP'li meclis üyesi Emre Genç yaptığı konuşmada Boğaziçi Üniversitesi'ndeki olaylardan bahsetti ve hükümete yönelik eleştirilerde bulundu. Konuşması esnasında da 'Cumhurbaşkanına da bir laf söylenmiyor, hemen dava açılıyor' dedi. AK Partili meclis üyeleri olarak, diğer vatandaşlara olduğu gibi Cumhurbaşkanına da kimsenin hakaret etme hakkı olmadığını ve dava açılırsa bu nedenle açıldığını belirttik…
AK Parti Grup Başkanvekilimiz Murat Özcan da yaptığı konuşmada, özellikle Gündoğdu Mahallesi ile Karapınar ve çevresindeki mahallelerinde kentsel dönüşüm beklentilerini ve çözüm önerilerini dile getirmeye çalıştı. Daha önceki meclis toplantısında da bu konuyu gündeme taşımıştı… Karapınar, Huzur ve Erenköy Mahallelerinin muhtarları ve vatandaşları ile yaptığı görüşmelerdeki talepleri aktarmaya çalıştı…
Belediye Başkanı Kazım Kurt ise konuşmasında, bu konuları es geçip 'yeni anayasa' tartışmaları ve Boğaziçi Üniversitesi olayları ile ilgili konuşmaya başladı. Haliyle tartışmalar bu konulara doğru kaydı. Oysa meclis toplantısında Odunpazarı’nın sorunlarını konuşmak istiyorduk…
Kazım Kurt, Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili sözlerine devam ederken, Meclis üyemiz Mehmet Fatih Özlü söz alarak, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki Kabe'ye yapılan hakareti hatırlattı ve tüm meclis üyeleri olarak bu olayı kınamak istediklerini dile getiren bir çağrı yaptı. Ancak bu içten ve birleştirici çağrıyı çarpıtan Sayın Kazım Kurt 'Bizim Kabe'miz değil mi, din sadece AK Partililere mi ait' gibi cümleler sarf etti, ancak kendisinin de bu olayı kınadığına dair bir cümle sarf etmedi. Fatih bey konuşmasında özellikle parti ayırt etmeksizin hepimizin hassas olması gereken bir mesele olduğunu da belirtmişken…
Bu tartışmalar sonrasında, AK Partili Meclis Üyemiz Şükrü Akbıyık söz alarak Kazım Kurt’a geçtiğimiz ay Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısındaki sözlerini hatırlattı… Yılmaz Büyükerşen ve kaçak villa konusu görüşülürken, Kazım Kurt 'Burası bunların konuşulacağı yerler değil, siyaset yapmayın' diyordu… Şükrü Akbıyık da haklı olarak 'Şimdi burada yaptığınız o sözlerle çelişmiyor mu? Odunpazarı'nı konuşmak istiyoruz' dedi.
Kazım Kurt’un buna cevabı maalesef 'Beğenmiyorsanız çıkıp gidersiniz' oldu…
Belediye meclis toplantıları Devlete meydan okunacak yerler değildir!
Yerel sorunları konuşup çözüme ulaştıracağımız yerlerdir. Ne zaman ki belediyenin ve şehrimizin sorunları biter bizler de ülke siyaseti hakkında yorum yapmaya başlarız.
Bizler Odunpazarı'nda yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için çalışırken, gündemi ısrarla yerel sorunlardan ve belediyecilik sorunlarından uzaklaştırarak ülke gündemine getirmeyi her meclis kendilerine görev edinmiş CHP meclis üyelerine binaen konuşan Meclis üyemiz Şükrü Akbıyık'ın Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında AK Partili arkadaşlarımızın konuşmaları esnasında 'Gündemimizde böyle bir madde yok' diyen Kazım Kurt’a 'Bugün niye bu siyaseti yapıyorsunuz?' demesi üzerine 'Beğenmiyorsanız gidersiniz kardeşim' şeklinde bir üslup ile yaklaşımı Cumhur İttifakı meclis üyeleri olarak hepimizi derinden yaraladı.
Biz mecliste sayın Kazım Kurt'a hiçbir zaman saygısızlık yapmadık hatta Sayın Kurt’un demokrat yapısına da zaman zaman AK Parti Grup Başkanvekilimiz Murat Özcan da vurgu yapmaktaydı. 'Beğenmiyorsanız gidersiniz' demesi Sayın Kurt’a hiç yakışmadı.
Murat Özcan 'Bu sözlerinizi ve hareketinizi demokratik bulmuyoruz. Meclis üyemize böyle bir şey söyleyemezsiniz. Bunu protesto ediyoruz ve meclisi terk ediyoruz' demesinin ardından, Cumhur İttifakı’nın AK Partili ve MHP’li meclis üyeleri olarak meclis salonunu terk ettik..."

TAM DA KAZIM KURT'A YAKIŞIR BİR TAVIR!
Yukarıdaki ifadeler Büşra Yeşim Aslantaş'a ait. Kendisi AK Parti Odunpazarı Belediye Meclis Üyesi. Olay henüz tazeliğini korurken bu ifadeleri medyamidas.com'daki köşe yazısına taşıdı. Olayı bizzat yaşayan birisi olarak biz de ne olup bittiğini onun ağzından size aktardık.
Peki Odunpazarı Belediye Meclisinde yaşanan bu antidemokratik olay hakkında biz ne düşünüyoruz?
AK Parti Grup Sözcüsü Murat Özcan, Meclis üyelerine "Beğenmiyorsanız çekip giderseniz" sözlerinin Kazım Kurt'a hiç yakışmadığını söylemiş. Bize kalırsa çok yakışıyor. Biz Kazım Kurt'a bu tavırları çok yakıştırıyoruz. Tam da kendisini ele veren, gerçek niyetlerini ortaya koyan bir yaklaşım, bir tavır bu. Üzerine dört dörtlük oturuyor. Emin olun duyduğumuz zaman da hiç şaşırmadık. "Tam da Kazım Kurt'a yakışır bir yaklaşım" deyiverdik hatta.

HEMEN HER TOPLANTIDA BENZER NİYETLE KONUŞMALAR YAPIYORLAR
Odunpazarı Belediyesi'nin CHP'li Başkanı ve Meclis Üyeleri, içlerindeki birtakım özlemleri bastırmak için Odunpazarı halkının belediye ile ilgili sorunlarının çözüm yeri olması gereken Meclisi kullanmak isteyebilirler. Hatta yeri ve zamanı gelir ülke ile ilgili meseleler de tartışılabilir. Ancak biz de biliyor ve görüyoruz ki CHP'li üyeler Odunpazarı'nın sanki hiç sorunu yokmuş gibi hemen her toplantıda bir şekilde AK Parti iktidarına çatmak, suçlayıcı birtakım ifadeler sıralamak için fırsat kolluyorlar.
Anlayabildiğimiz kadarıyla kendileri tarafından hatırı sayılır bir zamandan beri yönetilen Odunpazarı'nda belediyenin yapacağı hemen hiçbir şey kalmadığını düşünüyor ya da öyle bir havanın oluşmasına çalışıyorlar. Halbuki hem Belediye hem de ilçe olarak Odunpazarı ciddi sorunlarla baş başa. Çözülmeyi bekleyen tonla sorun var. Ancak Kazım Kurt ve CHP'li Meclis üyeleri için galiba yok; bu sorunların gündeme getirilmesinden, çözüm istenmesinden rahatsız olup her fırsatta Meclisin gündemini boş iktidar yergileriyle ve bundan çıkmasını umdukları tartışmalarla meşgul etmeye çalışıyorlar.

KEŞKE CHP'Lİ ÜYELER "BAŞKANIM BU TAVIR BİZE YAKIŞMADI" DİYE İTİRAZ EDEBİLSEYDİ
Arzu ederdik ki Kazım Kurt'un sözleri üzerine oradaki CHP'li üyelerden birisi söz alıp "Başkanım bir dakika. Bu sözleriniz bize göre de yanlış oldu. Meclis üyelerine, onların düşüncelerini ve tavırlarını beğenmiyoruz diye böyle bir tavır koyamayız. Bu antidemokratik bir tavır olur. Benzer bir tavrı AKP'li TBMM Başkanı yapmış olsa hepimiz ortalığı yıkarız. Başka bir şehirde AKP'li bir belediye başkanı bugün sizin söylediğinizi söylese tavrımız yine çok farklı olmaz. Bu yüzden sözlerinizi geri almanız bize yakışan, demokratik bir tavır olur" diyebilse ve Kazım Kurt da sözlerini geri alsa tüm Türkiye'ye örnek olurlardı!
Şurası var ki hiçbirisi böylesine takdir toplayacak bir davranış sergileyemez. Zira ellerine fırsat geçtiği zaman sadece lafını ettiklerini sosyal demokratlıklarından zerre eser kalmıyor kendilerinde. Henüz Odunpazarı Belediye Başkanı olan Kazım Kurt eline geçen ilk fırsatta, ilçesinin sorunlarını konuşmak isteyen meclis üyelerine kapıyı gösteriyorsa düşünün daha yüksek bir makama gelse neler yapar!
CHP'lilerin sosyal demokratlığı sadece bir etiketten ve makyajdan ibarettir. Gerçek yüzlerini ellerine az da olsa bir iktidar geçtiği zaman hepimize çok defa gösterirler!


PAYLAŞ

Yazara Ait Diğer Makaleler

23.04.2021 Kripto para piyasasından kötü haberler geliyor, bir süre uzak durmakta fayda var!

22.04.2021 Eskişehir'e Endüstri Serbest Bölgesi harika olur da bazıları ona da karşı çıkarsa!

21.04.2021 Bizlere söylenmeyen, bizlerden saklanan bir şeyler mi var?

20.04.2021 Aşı İsrail, ABD, İngiltere'de işe yarıyor da bizde mi yaramıyor?

19.04.2021 İkinci doz aşıları gerçekleştirmede Türkiye niye bu kadar yavaşladı?

16.04.2021 Faizi değiştirmemek için Merkez Bankası başkanı değiştirmişiz!

15.04.2021 128 milyar doların ne kadarı CHP'nin ve CHP'lilerin elinde?

14.04.2021 Aşı nerede mi?

13.04.2021 Öyle sanıyoruz ki Cemal Enginyurt, Nabi Hoca'nın şehre kazandırdıklarını bilmiyor!

12.04.2021 Sözde Bilim Kurulu ile Afrika ve Hindistan seviyelerindeyiz!

09.04.2021 Sanayisi olmasa Eskişehir ekonomisi tamamen çökmüştü!

08.04.2021 Şu saatten sonra 65 yaş üstüne yaptıklarımız ayıp, günah, yanlış!

07.04.2021 Vaka sayısına göre karar almak artık o kadar da doğru olmayabilir!

06.04.2021 En riskli bölgedekilerin büyük bölümü çift doz aşı oldu ama ölüm oranları da niyeyse artıyor!

05.04.2021 Darbe özlemiyle yanıp tutuşanlar hiç bitmeyecek bu ülkede!

02.04.2021 Pandeminin bitmesine, yasakların kalkmasına kahrolanlar da olacak!

01.04.2021 Kapandık, iyice sapıttık; hareket azalınca da sağlığımız bozuldu!

31.03.2021 AK Parti kongrelerinden çok mu farklı muhalefetin toplantıları?

30.03.2021 Mahmudiye Belediye Başkanlığının bu açıklamasında çok şey var!

29.03.2021 Cevap ve Düzeltme Metni

27.03.2021 AK Parti ülkeyi idare eden olduğu için kurallara en çok uyması gereken de!

26.03.2021 Karşı olmakla, temenni etmekle faizleri düşüremezsiniz!

17.03.2021 Patates ve soğan niye elde kaldı?

16.03.2021 Yaptıkları sempozyumla Akif'in nesli olduklarını göstermişler

15.03.2021 CHP ve Genel Başkanından umutlar tükendiği için mi İYİ Parti rüzgarı esmeye başladı yine?

13.03.2021 Trajikomik bir "milli serveti kurtarma" hikayesi, tabi yersek!

12.03.2021 Köhnemiş zihniyet URAYSİM'i işte böyle bir öfkeye kurban etmek istemiş!

11.03.2021 Mahmudiye'de bu proje ovada mı hayat buluyor, izin verenler kimler?

10.03.2021 Neden aşılamayı değil de kapanmayı teşvik ediyorlar daha çok?

09.03.2021 İlahi adalet: MHP'yi bölerek kurdurulan parti parçalanıyor, bölünüyor!

08.03.2021 Peşin kabullerle kadına karşı şiddeti önleyemezsiniz!

06.03.2021 Eskişehir halkını gerçekte kim kandırıyor?

05.03.2021 Şimdi de atlar ve inekler hedefte!

04.03.2021 Ekonomi verilerinin yalanlayıp karamsarlık yaymakla ne kazanacaklar ki?

03.03.2021 Normalleşmede bir anormalleşme durumu söz konusu!

02.03.2021 Eskişehir halkının milyonlarca lirasını boş yere harcayanlardan bu defa hesap sorulacak mı?

01.03.2021 Hayat normale döndükçe Eskişehir'de bazı şeyler yeniden anormalleşecek!

26.02.2021 Düğün salonu ve tatil yapacak tesis bulmakta zorlanabilirsiniz!

25.02.2021 Tarımı ve tarım arazilerini meğer ne kadar da çok severmişiz!

24.02.2021 Almanya'da güneş panelleri karla kaplandı, termik santraller yeniden konuşulmaya başlandı

23.02.2021 Başkasına ait icra belgesi neden DP İl Başkanı Hüseyin Özcan'a gönderilmiş olabilir ki?

22.02.2021 Ovaya, tarım arazisine villa yapabilirsin ama milyarlarca dolar kazandıracak proje yapamazsın!

19.02.2021 Çifte otopark parası ödeyen Eskişehirliden yargı kararına rağmen otopark parası mı alınıyor?

18.02.2021 700 bin damacanaya ve Kalabak Suyu soruşturmalarına ne oldu?

17.02.2021 AK Parti'den Eskişehir'e iki önemli hizmet daha!

16.02.2021 AK Parti teşkilatlarının işi genel merkez yüzünden hayli zor olacak!

15.02.2021 Sırtını terör örgütlerine yaslayanlarla iş tutup isim veremeden kınamak!

12.02.2021 Kadın muhtara şiddet uygulayan özel kalem müdürü tazminata da mahkum olmuş!

11.02.2021 AK Parti'nin muhalefete, ona buna ihtiyacı yok; kendi kendine yetiyor da artıyor bile!

10.02.2021 Doğa ve insan sağlığına karşı çok hassas görünüp Eskişehir halkının sağlığı ile oynamak!

09.02.2021 Yüzde 60 zamdan önce yüklü miktarda su alarak ne de mutlu olmuştuk!

05.02.2021 Covid-19'un yeni varyantları nasıl keşfedildi, Bakanlık aşılamada neden yavaşladı?

04.02.2021 Eskişehir'den, bu yıl içinde, YHT ile Karaman ve Sivas'a da konforlu-hızlı seyahat!

03.02.2021 Her şeyi anlarım da şu kumar aşkını anlamakta güçlük çekiyorum!

02.02.2021 Soğanın CHP'nin siyaset yapamayacağı fiyatı ne ola ki!

01.02.2021 Hiçbir şey olmuyorsa da Büyükşehir'de yine bir şeyler oluyor!

29.01.2021 Esnafa destekte Ahmet Ataç, Kazım Kurt'tan önde!

28.01.2021 Başarılı olması en büyük dileğimiz

27.01.2021 Aşılanmaya yönelik iştah son zamanlarda hızla arttı!

26.01.2021 İktidarı, Recep Tayyip Erdoğan'ı işte böyle böyle bitiriyorlar!

25.01.2021 ESKİ su abonelerine bu kadar yüksek cezaları neye göre yazıyor?

22.01.2021 BAKSAN ile ilgili bu toplantı bizi de heyecanlandırdı!

21.01.2021 Allah su aboneliğini iptal ettirecek Eskişehirlilerin yardımcısı olsun!

20.01.2021 İnsanlarımızı 20 yıl uğraştırıp mağdur eden ve sinirden ağlatan bürokrasi...

19.01.2021 Milli sosyal medyayı kurmak ve geliştirmek o kadar kolay olmayacak!

18.01.2021 Uydular olmasa iyiydi ama Büyükerşen susarak bu sıkıntıyı da aşar!

15.01.2021 Emekçinin hakkı 4.200 lirayken sizler neden az veriyorsunuz ki?

14.01.2021 Çalışanlara ve mağdurlara 447 milyon lira

13.01.2021 Eskişehir'de belediye bu otobüsle ulaşım işini bir türlü yerine oturtamadı!

12.01.2021 “Sözde Büyükşehir Belediye Başkanı!”

11.01.2021 DSİ'nin yaptığı 9 baraj ve 9 gölet bir Mamuca Göleti kadar konuşulmadı!

08.01.2021 Esnaf yakınmakta ilk defa bu kadar haklı!

07.01.2021 Polisi öldüresiye döven suçluyu 1,5 yılda yargılamaya başlayamayan bir hukuk sistemi!

06.01.2021 Eskişehir de, Eskişehirspor da düşüşte!

05.01.2021 Ardından bu kadar çok insana bu kadar güzel konuşturmayı nasıl becerdi?

04.01.2021 Covid-19 en çok da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı yıprattı!

31.12.2020 Bunun hesabını mutlak sordurmalı Eskişehirspor yönetimi

30.12.2020 Asgari ücret yeterli mi, ne kadar daha fazla olmalı?

29.12.2020 Şehrin yaşadığı bu gururu, bu sevinci Başkan Büyükerşen de paylaşsa güzel olmaz mıydı?

28.12.2020 “Rant için yıktırılmak isteniyor” dedikleri o okul ya öğrencilerin üzerine çökseydi?

25.12.2020 Kalabak Suyu soruşturmaları ve 700 bin damacana unutturulmaya mı çalışılıyor?

24.12.2020 Eskişehir'deki pazarcılardan şikayetler öyle böyle değil!

23.12.2020 Bizim mahallede beklenmeyen artık elektriklerin kesilmemesidir!

22.12.2020 Üniversiteler ile ilgili boş tartışma ve daha dikkat çekici bir yaklaşım!

21.12.2020 Yüzlerce milyar lira ile mutlu edemediniz, 5 milyar lirayla da memnun edemezsiniz!

18.12.2020 Artık neye üzüleceğimizi şaşırdık!

17.12.2020 Eskişehirspor ile bir futbolcunun daha fazla oynamasına müsade edilmemeli!

16.12.2020 Emekçiden yana görünüp ekonominin batmasını istemek!

15.12.2020 Bütçeyi şehir hastaneleri yerine testlere ayırsaymışlar!

14.12.2020 Elektrik dağıtım şirketlerinin ağırlama masraflarını da biz mi karşılayacağız?

11.12.2020 Demek ki ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ile Yılmaz Büyükerşen'in arası düzelmemiş!

10.12.2020 Emekçilerin hakları üzerinde sağlıklı karar vermesi gerekenler kimler?

09.12.2020 Gururlanıp mutlu olacağımız günde yaşanan bu skandallar niye?

08.12.2020 Büyükerşen ile Kesikbaş'ın arası düzeldiyse bu yazı ne o zaman?

07.12.2020 Emekçi kardeşimizin yazdıkları kanımızı dondurdu; bu kadar açgözlülük olur mu?

04.12.2020 CHP'li belediyeler Atatürk ismi için otopark gelirlerini Es-Es'e verirler mi?

03.12.2020 Zorda kalan esnaf Lokantacılar Odasına müracaat edip bu yardımlardan faydalanabilir!

02.12.2020 Aşılar gün sayıyor, insanlar artık gelecek yılın planlarını yapıyor!

01.12.2020 Kazım Kurt çırpındıkça alkole batıyor, içkide boğuluyor!

30.11.2020 Eskişehir’e ne büyük bir hizmet getirildiğini şimdi daha iyi anlıyoruz

28.11.2020 Ne yapıyorlar, Eskişehirlileri mi kandırıyorlar, söyleyin de bilelim!

27.11.2020 Büyükşehir bürokratları ipe un serince işçiler mahkemenin yolunu tutmuş!

26.11.2020 Üniversite mezunlarının bir kısmı yıllardır sürüm sürüm süründürülüyor!

25.11.2020 Belki de bir de “Askıda İnsanlık” kampanyası başlatmak lazım!

24.11.2020 Zenginlerden oluşan sözde Bilim Kurulu fakirleri ezen kararlar alıyor!

23.11.2020 “Tedbirler yetersiz” diyenler şimdi de tedbirlerden şikayetçi!

21.11.2020 Eskişehir için güzel haberler!

20.11.2020 Pandemi ile zihnimiz kuşatılmışken gözden kaçan tehlike!

19.11.2020 Eskişehir'de bu iki büyük sorun ivedilikle çözülmezse...

18.11.2020 Yeterli önlemler nelerdir, siz bu rakamları nereden uyduruyorsunuz?

17.11.2020 "Covid-19 bizi öldürmedi ama alınan tedbirler işlerimizi öldürdü!"

16.11.2020 Ne oldu, nasıl aktardılar?

14.11.2020 Yılmaz Büyükerşen adına çok talihsiz bir çıkış, çok talihsiz ifadeler!

13.11.2020 Gaye Usluer'in Covid-19 ile ilgili acaba ne gibi çalışmaları bulunmaktadır!

12.11.2020 İçkili mekan az mı ki Eskişehir'de?

11.11.2020 Eskişehir'in tamamını içkili yerler ilan edip kurtulsak mı yoksa!

10.11.2020 Özlem Yalçın'a teşekkür etmek lazım!

09.11.2020 Dünya Sağlık Örgütü bizle dalga geçir!

07.11.2020 Belediyeye su tankerini kullandırmayanlar büyük bir israfa sebep oluyor!

06.11.2020 İş yerinizin ya da konutunuzun çatısından para aksa nasıl olur?

05.11.2020 Ne dersiniz, Eskişehir'in geleceğini aydınlatacak bu fırsatı da harcayalım mı?

04.11.2020 Yeterli güvenlik önlemi almadan çalışmak insan hayatı ile oynamaktır!

03.11.2020 Deprem, soysuzluk ve insanlık!

02.11.2020 Eskişehir'de tramvay ve otobüslere yapılan zam ve gerekçelerini inceledik!

31.10.2020 Celalettin Kesikbaş kimi kast etti, neden isim vermedi?

30.10.2020 Motorin fiyatları geriledi, minibüs fiyatları 10 ayda yüzde 40 zamlandı!

29.10.2020 Doğalgazı çıkarıp kullanabilirsek Termik Santral zaten gündemdem düşer!

28.10.2020 Vatandaş denetimin arttırılmasını isteyeceğine kurallara uysun!

27.10.2020 AK Parti'nin Tepebaşı İlçe Kongresi

26.10.2020 Önünde kuyruk olursanız simit 2 lira da olur!

23.10.2020 Kalabak Suyu soruşturmaları ne alemde, 700 bin damacana nerede?

22.10.2020 İşçiler başka bir sendikaya geçmeye zorlanmak için mi aylardır mağdur ediliyor?

21.10.2020 Eskişehir'de yüzlerce işçi emeklerinin karşılığının verilmesini bekliyor!

20.10.2020 Gazeteciliği bırakıp hayvancılığa mı başlasak!

19.10.2020 Eskişehirspor'un geleceği için isminin önüne de sponsor!

17.10.2020 Bir trafik fahri müfettişi başımıza olmadık işler açıyordu az kalsın!

16.10.2020 Büyükerşen-Taşel görüşmesi bundan sonraki süreç için atılmış bir adım sadece

15.10.2020 Çevre Yolundaki trafik isyan ettiriyor!

14.10.2020 Market zincirleri yakında ilaç satışına da başlarsa şaşırmam!

13.10.2020 CHP Milletvekili Çakırözer bu konuda haklı

12.10.2020 Eskişehir ve koku!

10.10.2020 Bakanlık genelgesine rağmen bazı işletmelere kimi fırsatlar tanınmıyormuş!

08.10.2020 Bir yandan hükümet diğer yandan belediyeler adına esnafın canına okuyorlar!

07.10.2020 Piyasalar düzelir bir şekilde de peki ya insanlarımız?

06.10.2020 Büyükşehir ilçeler arasında ayrım mı yapıyor?

05.10.2020 AK Parti Eskişehir'de kime çalışıyor?

03.10.2020 Yalaka mı dediniz?

02.10.2020 EBA'da can sıkıcı durumlar!

01.10.2020 Siz sağlık çalışanı olsak farklı bir şey yapar mıydık?

30.09.2020 CHP'nin Kurtçuları rahat durmuyormuş!

29.09.2020 Şehrin moral ve motivasyonu Eskişehirspor ile yükseliyor, onunla birlikte düşüyor!

28.09.2020 Kırsala toplu ulaşım katlamalı zam!

26.09.2020 Normal işini yapamayan borsaya, dövize, şans oyunlarına sarıyor!

25.09.2020 Bahçeli'nin hekimlere değil Birlik yönetimine tepki gösterdiğini hepsi de çok iyi biliyor!

24.09.2020 Hocayı tartışmak yerine belki de yönetimi tartışmamız lazım!

23.09.2020 Düğünleri yasakladılar, ekonomiyi baltaladılar!

22.09.2020 Eğitime bir rant kaynağı olarak bakan hiç kimse iyi bir insan yetiştiremez!

21.09.2020 Covid-19'dan çok daha yaygın ve tehlikeli salgınlar var!

18.09.2020 Kardeşim ne oldu, nerede bu 700 bin damacana?

17.09.2020 Karacan ailesi gündemden düşmüyor!

16.09.2020 Tek çiçekle bahar olmuyor, tek sektörle şehirler ayakta kalmıyor!

15.09.2020 O meşhur site sakinlerinin kesintiler arasında elektrik aldıkları da oluyormuş!

14.09.2020 I love Kesikbaş!

12.09.2020 Ayıp be kardeşim, bu yalanları daha fazla yaymayın!

11.09.2020 Büyükerşen'in sadece adını vermediği o il başkanı bu konuya açıklık getirmeli!

10.09.2020 İktidarın bu son hizmetini alkışlasak mı yoksa üzerinden algı mı yapsak?

09.09.2020 Gerçekten bir tezgahsa kimin tezgahı olduğu çok tartışılır!

08.09.2020 ETO Başkanı Metin Güler'in başka ne söylemesini bekliyorsunuz ki!

07.09.2020 Propagandaya kanıp işini yaptırmadıklarınızın zararını da karşılarsınız artık

05.09.2020 Böylesine sıkıntılı bir dönemde milyonluk yatırım yapıp 25 kişiye iş verdi!

04.09.2020 Millet Bahçesi güzel de o duvar ne öyle!

03.09.2020 Aranan kalitede çalışan olursan işten çok bir şey yok!

02.09.2020 Vaka sayıları artıyor, çünkü...

01.09.2020 Ekonomiyi batıralım, bu iktidardan kurtulalım!

31.08.2020 ''Pencereden el sallayan takibi yapılacak kişi mi değil mi?''

29.08.2020 Büyükerşen’in vizyonu, görev başına getirdiklerinin vizyonu!

28.08.2020 Büyükerşen olması gerekenlerden birini tereddüt göstermeden yaptı!

27.08.2020 Zorlu Enerji Eskişehir iş insanlarının sabrını niye zorluyor?

26.08.2020 Kalabak Su sıkıntısında Büyükşehir yönetimine düşen!


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

Haber Arşivi

Reyna Premium